You are currently viewing Oferta pracy – Pracownik ds. gospodarki magazynowej

Oferta pracy – Pracownik ds. gospodarki magazynowej

Wymagania:

• Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
  • Niekaralność za przestępstwa przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub przestępstwa skarbowe.
  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Znajomość przepisów prawa w zakresie finansów publicznych oraz działalności leczniczej (co będzie dużym atutem) oraz praktyczne ich zastosowanie.
  • Umiejętność interpretowania przepisów.
  • Biegła znajomość obsługi komputera, w tym biegła znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.
  • Umiejętność zarządzania pracą.
  • Umiejętność pracy pod presją.
  • Rzetelność, odpowiedzialność i nieposzlakowana opinia.

Dodatkowymi atutami będą:

• doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

• prowadzenie ewidencji zużycia gazu, wody, energii elektrycznej,
  • dokonywanie zakupów na zlecenie jednostek organizacyjnych we współpracy z Działem Zamówień Publicznych,
  • prowadzenie kart ewidencyjnych pracowników obsługi,
  • obsługa zgłoszeń usterek i uszkodzeń wyposażenia Szpitala,
  • terminowe sporządzanie zamówień oraz dostaw, wycena sprzętu, materiałów itp.,
  • opracowywanie planów zakupów inwestycyjnych i remontowych Szpitala,
  • zarządzanie transportem wewnętrznym,
  • prowadzenie kartotek rozchodu materiałów dla poszczególnych oddziałów,
  • wydawanie zleceń pracownikom obsługi na wykonywanie zadań,
  • prowadzenie księgi paszportów i gwarancji wszystkich urządzeń będących w ewidencji Szpitala,
  • prowadzenie rejestru przeglądów okresowych i aktualizacja sprzętu medycznego i niemedycznego Szpitala.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00– 14.35.
  • Wynagrodzenie zasadnicze adekwatne do kwalifikacji i zajmowanego stanowiska.
  • Możliwość otrzymania premii uznaniowej.
  • Praca w przyjaznej atmosferze.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta powinna zawierać:

• CV i list motywacyjny,

Zgłoszenia należy kierować w terminie do dnia 31 października 2024 r. na adres e-mail: kadry@szpital-krynica.pl

W treści zgłoszenia prosimy umieścić następująca formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SP ZOZ Szpital im. dr. J. Dietla
w Krynicy-Zdroju. Zostałem/am poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.”