You are currently viewing Konkursu ofert na przyjęcie obowiązku udzielania lekarskich świadczeń zdrowotnych polegających na ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia pacjentów podczas ich transportu.

DYREKTOR SPZOZ Szpitala im dr J.Dietla w Krynicy-Zdroju,

Ogłasza konkursy na :  przyjęcie obowiązku udzielania lekarskich świadczeń zdrowotnych polegających na ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia pacjentów SPZOZ w Krynicy-Zdroju podczas ich transportu do innych jednostek udzielających świadczeń zdrowotnych w ramach medycznych dyżurów lekarskich w formie gotowości i wezwania.

Więcej informacji w poniższym załączniku.