E-Rejestracja

Rejestracja Elektroniczna - Ośrodek Rehabilitacji i Fizykoterapii

 Regulamin korzystania z systemu E-Rejestracji

 

SPZOZ Szpital im. dr. J.Dietla w Krynicy-Zdroju w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług udostępnia rejestrację pacjentów do Działu (pracowni) fizjoterapii drogą elektroniczną.

 1. W celu dokonania rejestracji drogą elektroniczną należy wypełnić formularz, zamieszczony na stronie www.szpital-krynica.pl, w którym podać należy następujące dane:
   • imię i nazwisko Pacjenta,
   • adres  e-mail,
   • nr telefonu kontaktowego (pole niewymagane),
   • proponowany termin wizyty (pole niewymagane),
   • rodzaj zabiegów (pole niewymagane).
 1. Na podany przez Pacjenta adres e-mail, zostanie wysłana wiadomość zwrotna z informacją
  o terminie wizyty. Czas oczekiwania na odpowiedź wynosi max. 3 dni robocze.
 2. Rejestracja odbywa się zgodnie z zasadami prowadzenia kolejek oczekujących. Podczas rejestracji pacjenci nie mają wpływu na ostateczny wybór dnia i godziny wizyty, jednakże przy rejestracji będziemy się starali uwzględnić ich oczekiwania.
 3. Otrzymana drogą elektroniczną odpowiedź jest równoznaczna z zarejestrowaniem pacjenta.

Prosimy nie dzwonić i nie e-mailować po kolejne potwierdzenie, blokując niepotrzebnie kanały dostępu do rejestracji.

 1. Istnieje możliwość rejestracji tylko i wyłącznie na 1 termin. Kolejna wizyta będzie możliwa po odbyciu zaplanowanej u lekarza, który decyduje o potrzebie następnych wizyt.
 2. Przy pierwszorazowej wizycie w Poradni, pacjent zgłasza się do Rejestracji celem założenia kartoteki (konieczne skierowanie).
 3. Do Działu (pracowni) fizjoterapii należy się zgłosić nie wcześniej niż 30 minut przed wyznaczoną godziną.
 4. W celu skorzystania ze świadczeń opieki medycznej finansowanych ze środków publicznych konieczne jest potwierdzenie prawa pacjenta do świadczeń. Wobec powyzszego należy mieć przy sobie: dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, inny dokument potwierdzający prawo do bezpłatnych świadczeń lub złożyć pisemne oświadczenie.
 5. W przypadku rezygnacji z umówionego terminu należy go wcześniej odwołać telefonicznie, osobiście lub drogą elektroniczną, wpisując stosowną informację w polu „Uwagi oraz zabiegi do wykonania” formularza elektronicznego. Odwołując termin można równocześnie zapisać się na inny.

UWAGA: Nie można odwołać wizyty drogą elektroniczną w dniu planowanej wizyty.
W takim przypadku pacjent zobowiązany jest do kontaktu osobistego lub telefonicznego.

 1. Pacjent wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez SPZOZ Szpital im. dr. J.Dietla w Krynicy-Zdroju danych osobowych umieszczonych w e-rejestracji na potrzeby tego systemu oraz udzielania świadczeń medycznych, stosowanie do obowiązujących przepisów prawa.
 2. SPZOZ Szpital im. dr. J.Dietla w Krynicy-Zdroju nie udostępnia innym podmiotom informacji stanowiących dane osobowe, adresów e-mail, a także innych informacji chronionych przepisami prawa, które znajdują się w e-rejestracji.
 3. Centrum nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości dostępu do systemu e-rejestracji wynikający z przyczyn od niego nie zależnych, ani za jakiekolwiek szkody, w tym także pośrednie wynikające z przerwy w funkcjonowaniu systemu wywołane koniecznością konserwacji systemu lub czynnikami od niego niezależnymi.
 4. Korzystanie z systemu e-rejestracji jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

 

 

 

 


Harmonogram pracy:

Poniedziałek - Piątek
07:00 - 11:00 i 13:00 - 18:00

Telefony:

tel
Fizykoterapia: (18) 47 32 415

 

 

 

 

Unia Europejska Copyright 2013 - SPZOZ Szpital im. dr. J.Dietla w Krynicy-Zdroju, ul. Kraszewskiego 142, 33-380 Krynica-Zdrój
Powered by qualityjoomlatemplates.com.