You are currently viewing Szpital im. dr. J. Dietla w Krynicy-Zdroju ogłasza nabór na stanowisko: Kierownik Sekcji Zamówień Publicznych

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy –

Zatrudnienie:  Luty – Marzec 2024

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: Prawo, Administracja .
  • Biegła znajomość przepisów Ustawy z dnia 11 września 2019 r. ‒ Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych do ustawy oraz umiejętność stosowania ich w praktyce.
  • Znajomość ustawy o gospodarce nieruchomościami  oraz aktów wykonawczych do ustawy.
  • Znajomość platform służących do przeprowadzania postępowań o udzielenie zamówienia publicznego:  ezamowienia.gov.pl.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy zespołu pracowników .
  • Umiejętność tworzenia i opiniowania wewnętrznych regulacji SPZOZ z zakresu zamówień publicznych oraz z zakresu gospodarki nieruchomościami .
  • Minimum 5-letni staż pracy, w tym co najmniej 3 lata na stanowisku związanym z przygotowaniem postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w jednostkach sektora finansów publicznych.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office .
  • Wysoki poziom etyki zawodowej, gotowość do stałego doskonalenia zawodowego .

Zadania bieżące:

1. Merytoryczny nadzór nad pracą Sekcji Zamówień Publicznych.
  2. Organizowanie pracy Sekcji Zamówień Publicznych .
  3. Kompletowanie i weryfikowanie materiałów źródłowych komórek organizacyjnych, stanowiących podstawę do wszczęcia procedur określonych w ustawie o zamówieniach publicznych.
  4. Przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych oraz obowiązującymi regulaminami wewnętrznymi SPZOZ.
  5. Prowadzenie rejestrów zamówień publicznych.
  6. Przygotowywanie rocznych sprawozdań zamówień publicznych i planów postępowań.
  7. Przygotowywanie projektów umów o zamówienia publiczne, projektów umów o dzierżawy powierzchni.
  8. Przygotowywanie projektów zarządzeń wewnętrznych w sprawach zamówień publicznych.
  9. Przedkładanie  materiałów organom kontroli lub osobom upoważnionym do sprawowania czynności kontrolnych w zakresie zamówień publicznych.
  10. Nadzór nad prawidłowością prowadzonych postępowań pod kątem zgodności z obowiązującym prawem oraz wewnętrznymi regulacjami SPZOZ, a w szczególności opiniowanie proponowanego trybu udzielenia zamówienia oraz nadzór nad prawidłowością i kompletnością sporządzonej dokumentacji .
  11. Opracowywanie wewnętrznych regulacji SPZOZ z zakresu prawa zamówień publicznych .
  12. Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie przygotowywania i prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, wyjaśnianie kwestii związanych z prawem zamówień publicznych, szkolenia .
  13. Sprawozdawczość w sprawie zamówień publicznych.
  14. Przygotowywanie rocznych sprawozdań i planów zamówień publicznych.
  15. Nadzór nad archiwizacją dokumentacji  .
  16. Wykonywanie czynności związanych z najmem lokali użytkowych oraz powierzchni użytkowej SPZOZ zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami oraz obowiązującymi uchwałami .
  17. Przygotowywanie oraz przeprowadzanie postępowań przetargowych na dzierżawy powierzchni zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami.
  18. Przygotowywanie wniosków i wykazów na dzierżawy powierzchni .
  19. Przygotowywanie protokołów z postępowań na dzierżawy powierzchni.
  20. Przygotowywanie, przeprowadzanie oraz dokumentowanie postępowań ofertowych poniżej progów przetargowych, zgodnie z obowiązującym regulaminem udzielania zamówień publicznych SPZOZ  .

Oferujemy:

·     Stabilne warunki zatrudnienia.
   ·     Umowę o pracę na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony.
    ·    Pracę w przyjaznej atmosferze.

Oferty należy składać osobiście w siedzibie SPZOZ przy ul. Kraszewskiego 142, 33-380
Krynica-Zdrój  (Dział Kadr – budynek administracji, pokój nr 112) lub drogą mailową na adres: kadry@szpital-krynica.pl