Oferta Pracy

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala im dr. J.Dietla w Krynicy-Zdroju poszukuje osoby na stanowisko: DIAGNOSTA LABORATORYJNY CENTRALNEGO LABORATORIUM ANALITYCZNEGO

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za czynności określone w Ustawie z dnia 27 lipca 2001r o diagnostyce laboratoryjnej.

Od kandydatów oczekujemy:

• aktualnego prawa wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego
  • biegłej obsługi komputera
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych i personalnych

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z niezbędnymi dokumentami na adres:

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Szpital im. dr J. Dietla w Krynicy – Zdroju
ul. Kraszewskiego 142; 33-380 Krynica – Zdrój

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 08 1997 r o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO ODPOWIEDZI TYLKO NA WYBRANE OFERTY