Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

• Lek. med. Paweł Bełtowski

Lokalizacja Oddziału: III Piętro

Działalność oddziału:

• Diagnostyka i leczenie następstw urazów narządów ruchu (operacyjnie i zachowawczo).
  • Diagnostyka i leczenie schorzeń ortopedycznych.
  • Leczenie powikłań procesów zapalnych i ich następstw.
  • Leczenie powikłań zrostu kostnego.
  • Wykonywanie wielu zabiegów operacyjnych sposobem małoinwazyjnym artroskopii stawów.
  • Stosowanie wysokospecjalistycznej rehabilitacji umożliwia krótką hospitalizację pacjenta.

Informacje dla Pacjenta:

Na oddział należy zabrać ze sobą:

• Przybory toaletowe
  • Kapcie
  • Piżamę
  • Szlafrok

Przy przynoszeniu do szpitala przedmiotów wartościowych prosimy pamiętać ,że personel naszego oddziału nie odpowiada za nie. Istnieje możliwość pozostawienia rzeczy wartościowych w depozycie który znajduje się w rejestracji szpitala.

Pacjenci naszego Oddziału korzystają z pełnego zaplecza diagnostycznego Szpitala oraz w razie konieczności z konsultacji specjalistów różnych dziedzin medycyny. Po zakończonej hospitalizacji pacjenci mają możliwość kontynuacji leczenia w Przyszpitalnych Poradniach Specjalistycznych prowadzonych przez lekarzy z oddziałów.

Dyżurka Pielęgniarek: (18) 47 32 314