Oddział Chorób Wewnętrznych

• Lek. med. Anna Oleksy

Lokalizacja Oddziału: I Piętro

Oddział posiada:

• Gabinet zabiegowy, gdzie wykonuje się drobne zabiegi inwazyjne typu biopsja szpiku, czy punkcja opłucnej i inne.
  • Pracownię badań czynnościowych, gdzie wykonuje się próby wysiłkowe na bieżni ruchomej i rowerze, odczytuje zapisy ekg metodą Holtera, zapisy całodobowego pomiaru ciśnienia tętniczego krwi oraz badania spirometryczne.
  • Salę Intensywnej Opieki.

Zakres czynności:

Leczenie pacjentów chorych internistycznie: choroby serca, choroby płuc, choroby układu trawiennego, choroby krwi, choroby neurologiczne- możliwość konsultacji neurologicznych i inne.

Sprzęt:

Oddział posiada dostęp do aparatu USG, gdzie wykonywane są badania ultrasonograficzne jamy brzusznej, tarczycy, naczyń dogłowowych, kończyn dolnych i echo serca oraz dostęp do pracowni endoskopowej, gdzie wykonywane są badania endoskopoowe przewodu pokarmowego.

Dyżurka Pielęgniarek: (18) 47 32 206
Unia Europejska Copyright 2013 - SPZOZ Szpital im. dr. J.Dietla w Krynicy-Zdroju, ul. Kraszewskiego 142, 33-380 Krynica-Zdrój